Září 5, 2017

Direct e-mailing

online marketingZabýváme se aktivně online marketingem již více než sedm let, a za tu dobu jsme dělali kampaně pro takové klienty jako je O2, UPC, nebo třeba AAA auto. Naším hlavním zaměřením je direct e-mail marketing, kde pro vás dokážeme oslovit ohromnou masu lidí. Naše databáze jsou pravidelně aktualizované a od všech kontaktů máme řádný souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Samozřejmostí je také soulad s GDPR. Můžeme vám zajistit kvalitní e-mailovou kampaň na více než milion soukromých osob v ČR a 200 000 na Slovensku. Ceny se odvíjejí od počtu obeslaných kontaktů.

Direct e-mailing je na jednu stranu zatracován, na stranu druhou je to stále jeden z nejúčinnějších reklamních nástrojů dnešní doby. Je proto stále hojně využíván, protože je stále velmi efektivní, a generuje reálné výsledky.

Autorespondery – automatizace e-mailových zpráv

Stále více společností dnes začíná využívat chytré autorespondery, díky kterým komunikují se svými zákazníky plně automaticky, a při správném nastavení je velmi efektivně dotlačí až k prodeji. Kromě klasických direct e-mailových kampaní vám můžeme pomoci také s vlastním automatizovaným systémem komunikace se zákazníky pomocí těchto nástrojů. Nabízíme vám jak zavedení automatických e-mailů, tak i jejich plnou správu.

Vše zajišťujeme na základě individuální poptávky a potřeb klienta. Pro bližší informace, nebo případnou kalkulaci, nás neváhejte kontaktovat.


Zašlete nám nezávaznou poptávku, ozveme se vám co nejdříve.