Září 5, 2017

Online marketing

online marketingZabýváme se aktivně online marketingem již více než sedm let, a za tu dobu jsme dělali kampaně pro takové klienty jako je O2, UPC, nebo třeba AAA auto. Naším hlavním zaměřením je direct e-mail marketing, kde pro vás dokážeme oslovit ohromnou masu lidí. Naše databáze jsou pravidelně aktualizované a od všech kontaktů máme řádný souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Můžeme vám zajistit kvalitní e-mailovou kampaň na více než milion soukromých osob v ČR. Ceny se odvíjejí od počtu obeslaných kontaktů.

Dále jsme schopni pro vás zajistit marketing na sociálních sítích, zejména pak na Facebooku, který je co se týče reklamy naprosto geniálním nástrojem díky dokonalému zacílení na konkrétní skupinu lidí. A to jak na věk a pohlaví, tak i na zájmy a další aktivity uživatelů Facebooku. Ve spojení se sběrem kontaktů a remarketingem je Facebook naprosto dokonalou marketingovou zbraní. Rádi vám celý systém vysvětlíme v rámci konzultací, které poskytujeme.

Dalším reklamním médiem je samozřejmě i PPC reklama na Skliku a Google Adwords.

Vše zajišťujeme na základě individuální poptávky a potřeb klienta. Pro bližší informace, nebo případnou kalkulaci, nás neváhejte kontaktovat.


Zašlete nám nezávaznou poptávku, ozveme se vám co nejdříve.