Listopad 2, 2018

Správa facebook stránek a reklamních kampaní

správa facebook kampaníZajistíme pro vaší společnost  kompletní servis na Facebooku, který je co se týče reklamy naprosto geniálním nástrojem díky, dokonalému zacílení na konkrétní skupinu lidí. A to jak na věk a pohlaví, tak i na zájmy a další aktivity uživatelů Facebooku. Ve spojení se sběrem kontaktů a remarketingem je Facebook naprosto dokonalou marketingovou zbraní.

Máme pro vás kompletní řešení od založení firemního profilu, přes jeho kompletní správu, komunikaci s fanoušky a propagaci příspěvků, až po kompletní správu reklamního účtu a efektivních reklam.

V rámci správy stránek pro vás můžeme zajistit efektivní kampaň na přivedení relevantních fanoušků, pravidelné příspěvky a publikaci, zprocesování soutěží a podobných aktivit, které pomáhají rozšířit publikum a udržet fanoušky stále aktivními, propagaci vybraných příspěvků, ale třeba i komunikaci s fanoušky. Můžeme pro vás také zajistit facebook aplikace jako jsou kola štěstí a podobně.

Správa vašeho reklamního účtu spočívá v nasazení a optimalizaci konkrétních reklam, testování jejich variant a nalezení optimální výkonné reklamy pro konkrétní produkt, nebo službu. Zajistíme pro vás případně i grafiku pro reklamní účely. Samozřejmostí jsou pravidelné výstupy a statistiky veškeré naší činnosti.

Vše zajišťujeme na základě individuální poptávky a potřeb klienta. Pro bližší informace, nebo případnou kalkulaci, nás neváhejte kontaktovat.


Zašlete nám nezávaznou poptávku, ozveme se vám co nejdříve.